Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Kredi kartları, günlük hayatta yapılan harcamalarınızı taksitlendirmenize ve paranız olmadığında da harcama yapabilmenize olanak sağlarlar. Bu yönüyle oldukça faydalı olsa da bankacılık ürünü olması dolayısıyla kredi kartı kullanan kişilerden aidat alınmaktadır. Yıllık veya 6 aylık periyotlarla alına aidatlar birçok kişinin kredi kartı kullanmaktan vazgeçmesine de neden olmaktadır. Çok fazla bir miktar olmasa da uzun vadeli kullanımlarda kredi kartı için ödediğiniz aidat canınızı sıkabilir.

Hemen hemen birçok banka kredi kartı aidatı almaktadır. Ancak son zamanlarda bazı bankalar farklı ürünler de sunmaya başlamıştır. Normalde kredi kartı aidatı alan bir banka farklı bir kredi kartı çıkartabilir ve bu kart için kullanım ücreti talep etmeyebilir. Aidatsız kredi kartları ile kullanım ücreti olarak ödeyeceğiniz ücret yerine kendi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Özellikle öğrencilerin ve ev hanımlarının sıkça tercih ettiği aidatsız kredi kartları masrafsız bir bankacılık hizmeti sunmaktadırlar. İşte sizin de tercih edebileceğiniz kredi kartı aidatı almayan bankalar:

Akbank Ücretsiz Kart

Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu Free Card’ın herhangi bir yıllık aidat ücreti bulunmuyor. Köklü bankalardan birisi olan Akbank’ın sunmuş olduğu bu kredi kartı ile çeşitli kampanyalardan ve uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Taksitli alışveriş imkânı ve diğer avantajlardan faydalanmak, üstelik kredi kartı aidatı ödememek istiyorsanız Akbank Free Card’ı tercih edebilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Card

Kredi kartı aidatı almayan bankalar arasında Garanti de yer almaktadır. Bonus Flexi kredi kartı ile yıllık aidat ödemeden alışveriş yapabilirsiniz. Taksit erteleme, nakit avans ve daha birçok avantajdan Flexi Card ile faydalanmanız mümkündür.

QNB Finansbank Fix Card

QNB Finansbank da kart aidatı ödemek istemeyen müşterileri için Fix Card’ı sunmaktadır. Her ay harcama yapacağınıza dair söz verdiğiniz takdirde Fix Card’ın sunmuş olduğu bazı avantajlardan da faydalanabilmeniz mümkün. Ayrıca taksitli alışveriş yapabilmeniz ve alışverişlerinizden puan kazanabilmeniz, alışverişlerinizi kazanmış olduğunuz puanlarla yapmanız da size sunulan avantajlar arasında yer alıyor.

Odeabank Bank’O Card

Diğer bankalar kadar tercih edilmese de Odeabank da kredi kartı aidatı almayan bankalar arasında yer alıyor. Bank’O Card’ın yıllık herhangi bir aidatı ve işletim ücreti bulunmuyor. Taksitli alışveriş yapabileceğiniz ve acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Bank’O Card’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şekerbank Şeker Kart

Şekerbank da kredi kartı aidatı almayan bankalar arasında yer almakta ve müşterilerine yıllık aidatsız kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Alışverişlerinizi kolay bir şekilde taksitli olarak yapmanız Şeker Kart ile mümkündür.

Eğer kredi kartı aidatı ödemeden taksitli alışveriş yapmak ve diğer kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, kredi kartı aidatı almayan bankalar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir