Gelir Belgesiz En Uygun Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz En Uygun Kredi Veren Bankalar

En uygun kredi.

Düzenli bir gelirin olmaması ya da gelirin SSG lı olmaması durumunda kredi kullanmak isteyen bireylerin gelir belgesiz kredi veren banka aramaları son zamanlarda artmıştır. Bankaların gerekli şartları sağlanması durumunda 2018 yılı itibari ile gelir belgesiz kredi vermeye başladıkları bilinmektedir. Özellikle her kredide olduğu gibi gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen müşterilerin kredi notlarının yüksek olması şartı aranmaktadır.

Gelir Belgesi Olmaksızın Kredi Almak İçin Gerekli Şartlar

*Kredi Notunun Yüksek Olması

*Kredi kartı kullanımının düzenli olması

*İpotek altına verilebilecek mal varlığının olması

*Ek gelirin olması-kira geliri gibi

*Kredi notu yüksek olan kefilin olması

Gibi genel aranan kriterleri sağlanması durumunda gelir belgesiz kredi kullanımı mümkün olmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi veren ve faiz oranı en uygun olan bankalardandır. Banka 20.000 TL ye kadar kredi imkânı vermektedir.48 ay vadeli ve faiz oranı yüzde 1, 56 şeklinde olmaktadır. Ayrıca banka ipotek gösterilmesi halinde kredi miktarını ipotek gösterilen mal varlığının yüzde 75 i seviyesine çıkarabilmektedir.

Halk Bankası

Halk Bankası 25.000 TL gelir belgesiz kredi imkânı vermektedir. Banka 48 ay vade imkânı sağlamaktadır. Bankanın kredi kullanımı için uyguladığı faiz oranı ise yüzde 1,56 şeklinde olmaktadır. İpotek gösterilmesi halinde kredi miktarı da artmaktadır. Ayrıca banka kredi kullanımında hayat sigortası yapılmasını zorunlu kılmaktadır.

Vakıf Bank

Banka 48 ay vade ve 15.000 TL gelir belgesiz kredi vermektedir. Bankanın krediye uyguladığı faiz oranı ise yüzde 1,45 şeklinde olmaktadır. Vade ödemelerini istenilmesi halinde 3 ay erteleyebilmektedir. Bankanın gelir belgesiz kredi kullanımı için hayat sigortası kullanımını zorunlu kılmaktadır. Ayrıca banka 100 TL dosya masrafı almaktadır.

Deniz Bank

Banka ipotek gösterilmesi halinde 55.000 TL ye kadar gelir belgesiz kredi imkânı sağlamaktadır. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,67 seviyelerinde olmaktadır. Vade ödemelerini ise 1,68 şeklinde belirlemiştir. Banka kredi kullanımında hayat sigortasını zorunlu kılmaktadır. Ayrıca dosya masrafı olarak 200 TL ücret kesintisi yapmaktadır.

Odea Bank

25.000 TL ye kadar kredi imkânı sağlayan banka 48 ay vade ödemeleri ile gelir belgesiz kredi imkânı vermektedir. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,57 şeklinde olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir