3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Bankalardan alınan kredinin vade ödemesi genel olarak bir sonraki ay başlamaktadır. Fakat bazı bankalar kredi ödemelerdi 3 ay sonra başlatabilmektedir. Özellikle kredi kullanan müşterilerin 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar üzerine yaptığı araştırmalar bankaların dikkatinden kaçmamaktadır. Yosun talep nedeni ile son yıllarda ertelemeli kredi kampanyaları da artmıştır.

3 Ay Ertelemeli Kredi Alma Şartları

*Kredi notunun yüksek olması

*Düzenli gelirin belgelenmesi

*Herhangi bir yasal takipte olunmaması

Gibi şartların yerine getirilmesi takdirinde bankalardan 3 ay ertelemeli kredi kullanımı olmaktadır.

3 Ay Ertelemeli Kredi Çeşitleri

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Ak bank, TEB, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıf Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini en uygun faiz oranı ile veren bankaların başında gelmektedir. Diğer bankalarında ertelemeli ihtiyaç kredileri olmakla birlikte en uygun faiz oranları ile kredi veren bankalar bu şekilde olmaktadır.

3 Ay Ertelemeli Konu Kredisi

İş Bankası, QNB Finans Bank, Halk Bankası, Şeker Bank, İNG Bank 3 ay ertelemeli konut kredisini 2018 yılı itibari ile en uygun faiz oranı ile veren bankalar arasında olmaktadır.

3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi

Halk Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası ve İNG Bank ertelemeli taşıt kredisinden uygun faiz oranları ile müşterilerine kredi vermektedir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Halk Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Halk bank konut kredilerinde 3 ay erteleme imkânı vermektedir. Çekilen krediye 120 ay vade imkânı sağlayan banka uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 0,88 ile yüzde 1,11 seviyelerinde olmaktadır. Ayrıca banka 200 TL dosya masrafı almaktadır.

Ziraat Bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında banka 20.000 TL ye kadar kredi imkânı sağlamaktadır. Uygulanan faiz oranları ise yüzde 1,54 şeklinde olmaktadır. Banka kredi ödemeleri için 48 ay vade imkânı da sağlamaktadır.

Vakıf Bank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi

Vakıf bank 3 ay ertelemeli kredi alanında taşıt kredilerine vermiş olduğu kredi en uygun faiz oranları olarak dikkat çekmektedir. Aracın ederinin yüzde 75 i kadar kredi veren banka, faiz oranlarını yüzde 1,19-1,3 şeklinde belirlemektedir.

TEB 3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi

Banka 3 ay ertelemeli konut kredisinde 120 ay vade imkânı sağlamaktadır. Ayrıca banka faiz oranı yüzde 1,12 şeklinde olmaktadır.

Şeker Bankası, iş bankası, İNG Bank ta çeşitli alanlarda değişik faiz oranları ile erteleme kredisi veren bankalar arasında olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir